Czwartek, 02 Grudzień 2021 r.

Wszystkich gości Baru Pirat serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka Wypoczynkowego MURENA w Krynicy Morskiej.

MURENA - to ośrodek prowadzony przez Reginę i Zdzisława Murawskich. Położony w północno-zachodniej części miasta oddalony od plaży o ok. 200 m. 

przejdź na stronę
Rozmiar tekstu A A A

O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej Baru Pirat w Krynicy Morskiej. Bar znajduje się 200 metrów od morza, co pozwala wzmonić piracką atmosferę panującą w naszym lokalu.

Od początku istnienia baru pragniemy umilić naszym Gościom chwile spędzone razem z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszych pirackich progach przy muzyce i smacznych posiłkach każdy mógł spędzić je w sposób niezapomniany. 

Bar Pirat jest niezwykle gościnnym "portem". Jest pełen ciekawych pirackich elementów tworzących niepowtarzalną atmosferę. Piracki wystrój wnętrza wymieszany z aromatami płynącymi z kuchni, oprawą muzyczną - to wszystko pozwoli chociaż na te parę chwil oderwać się od problemów życia codziennego.

W naszej ofercie kulinarnej każdy znajdzie odpowiednie dla siebie danie, do którego niejednokrotnie będzie chciał wrócić. Wszystkie dania zgromadzone w menu sporządzamy według sprawdzonych receptur, a naszą specjalnością są ryby. Natomiast przystępność cen powoduje, iż oferta skierowana jest do wszystkich. 

Zrobimy wszystko co w naszej  mocy aby czas spędzony u nas był dla Państwa wspaniałym przeżyciem kulturalnym i kulinarnym, by sprawił, że z wielką radością odwiedzą nas Państwo jeszcze wiele razy.